Čistota pol života

Priatelia, máme tu leto a s ním okrem tepla, ktoré iste každého poteší, prichádzajú aj určité veci, ktoré nás, milovníkov áut príliš nepotešia. Je to najmä hmyz, mušky či vtáčí trus, ktorý okrem toho že nám znečisťuje vozidlo, môže na ňom v prípade zanedbanej starostlivosti zanechať aj škodu. Práve v tomto období je na laku vozidla vidieť každý detail a preto by sme nemali zabúdať na pravidelnú starostlivosť o našich tátošov.

  • VOSKOVANIE   

To najlepšie čo môžeme naším zákazníkom odporučiť je určite voskovať, voskovať, voskovať…. Aby ste tak mohli urobiť je dôležité najprv vozidlo kvalitne umyť.

Kto pravidelne voskuje, chráni svoje vozidlo pred :

–  hmyzom

– vtáčím trusom

– UV žiarením

–  nečistotami poškodzujúcimi lak

  • KVALITNÁ VODA DO OSTREKOVAČOV 

Pofiderné zmesy dokážu vytvoriť na Vašom čelnom skle poriadnu neplechu. Oplatí sa preto investovať do kvalitných osvedčených výrobkov. Práve nekvalitný výrobok môže vytvoriť vodný kameň, oslabiť plastové kryty na aute či oslabiť účinok voskovania.

  • DEZINFEKCIA KLIMATIZÁCIE 

Dezinfekciu aspoň raz ročne odporúčame aj v prípade že máte nové vozidlo. Ide zároveň aj o starostlivosť o Vaše vlastné zdravie nakoľko vo výparníku sa môžu tvoriť rôzne baktérie a plesne, čo sa môže postupom času odraziť na našom zdraví.

Dezinfekcia klimatizačného systému pomocou čistiaceho prostriedku Würth, ktorý sa aplikuje do vzduchových rozvodov kúrenia / klimatizácie. Následne sa rozšíri do celej klimatizačnej sústavy a zbaví Vaše vozidlo plesní, baktérií. Pre maximálne dosiahnutie výsledku sa vymení aj kabínový filter. Nešetrite na zdraví Vašom a Vašej rodiny.

Cena dezinfekcie 30 € s DPH. Cena kabínového filtra v závislosti od typu vozidla.

 

PONÚKAME MECHANICKÉ A RUČNÉ ČISTENIE VOZIDIEL

Osobná a nákladná autoumyváreň : moderná automatická linka, ručné umývanie exteriéru aj interiéru, tepovanie, vysávanie.

 

KDE NÁS NÁJDETE :  Kopčanská 35, Holíč

KEDY : od 8:00 do 18:00  (mimo letnej sezóny do 17:00) 

KOĽKO TO STOJÍ ? :  Cenník nájdete tu  → UMYVARKA cennik

Neváhajte využiť taktiež náš vernostný program, kde za každý natankovaný liter v samoobslužnom tankomate získate 1bod, čiže 1liter=1bod. 

Za každých 200 bodov máte umytie vozidla zdarma. Bližšie info o vernostnom programe, o možnostiach dlhodobých zliav získate priamo v umyvárni.